Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız HAN DİZAYN, ahşap sektöründe faaliyet göstermek üzere 2008 yılında kurulmuştur. Bugün üretimini Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde  5.000 m2 kapalı, toplam 10.000 m2 alanda, Cad-Cam CNC tezgahlar gibi teknolojik makine parkuru dahil, özel boya üniteleri ve konusunda uzman, tecrübeli teknik personel ahşap mobilya uygulaması ve kapı üretimi olarak  hem yurt içi hemde yurt dışı olarak çalışmalarını sürdürüyor. HAN DİZAYN, sağlam altyapısı, dünya kalite normlarına uygun üretim sistemi ve projeye özgü çözümleri ile sektörün öncü ve yenilikçi şirketi olma hedefini sürdürmektedir. 

HAN DİZAYN, doğal malzemeden elde edilmiş ürünleri doğru işçilik ve uygulamayla birleştirerek ihtiyaçlarınıza cevap verir.estetik ve modern çizgileri fonksiyonellikle harmanlayıp müşteri taleplerini karşılayan özgün bir tasarım oluşturur.

Proje ve tasarım bölümünde konusunda uzman, yenilikçi, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan HAN DİZAYN; sınırları zorlayan yaratıcılıkla ürün çeşidini genişletmektedir.

Her ürününde müşteri memnuniyeti odaklı yeni bir yaşam kalitesi oluşturan, ‘‘Değişmeyen tek şey değişimdir.’’ felsefesine sahip olan HAN DİZAYN Ahşap Ürünleri’ni beğenilerinize sunar.