Hakkımızda

Firmamız HAN DİZAYN, ahşap sektöründe faaliyet göstermek üzere 2008 yılında kurulmuştur. HAN DİZAYN, 5.000 m2 kapalı, toplam 10.000 m2 alanda, Cad-Cam CNC tezgahlar gibi teknolojik makine parkuru dahil, özel boya üniteleri ve konusunda uzman, tecrübeli teknik personel ile aylık 5.000 kapı üretim kapasitesinde çalışmalarını sürdürüyor. HAN DİZAYN, sağlam altyapısı, dünya kalite normlarına uygun üretim sistemi ve projeye özgü çözümleri ile sektörün öncü ve yenilikçi şirketi olma hedefini sürdürmektedir.

Proje ve tasarım bölümünde konusunda uzman, yenilikçi, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan han dizayn; sınırları zorlayan yaratıcılıkla ürün çeşidini genişletmekte, estetik ve modern çizgilerle, modüler ve fonksiyonel yapıyı birleştirmektedir.

Teknolojik gelişmeleri değişim olarak kabul eden HAN; estetik ve fonksiyon bütünlüğü içerisinde, insanın günlük değil, bir ömre yayılan yaşam ihtiyaçlarını ön planda tutan, ürünlerinde yapının doğasından önce, insanın doğasına önem veren ve her ürününde yeni bir yaşam kalitesi oluşturan HAN, kapılarını beğeninize sunar